KING BOXES SPL12S-GRE
"SINGLE 12"" PORTED - GREY LEATHER"
SKU SPL12S-GRE
SINGLE 12”
1” MDF
3.5 CUBIC FEET
W: 30 1/8" D: 19" H: 14 1/8
35 Hz