KING BOXES AK-10DVXL
UNIVERSAL SPL DUAL 10" FRONT PORT
AK-10DVXL
Dual 10" SPL Front Ported
W: 29 7/8" D: 18 1/4" H: 12"
1.8 Cubic Feet Per Chamber
Tuning: 40Hz
Mounting Depth: 16 1/2"
1" MDF Face, 3/4" Rest